Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch na stronie i prowadzić działania marketingowe. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.
Czy zgadzasz się na wykorzystanie plików cookies? OK
Małeckiego 34

Opis realizacji

Kamienica przy ul.Małeckiego 34 wpisuje się w zespół urbanistyczny realizowany na początku XX wieku w Poznaniu na terenie łazarza,podpoznańskiej wsi w 1900 r. włączonej w obręb miasta.Budynek o symetrycznym układzie elewacji . Usytuowana jest po stronie południowo-wschodniej ul.Małeckiego -jej elewacja frontowa skierowana jest w kierunku zachodnim ,a oficynowa w kierunku południowym .Budynek posiada 6-kondygnacji ,zwięczony dwuspadowym dachem . Budynek o pow 1465 m2.

Małeckiego 34

Stan realizacji

 W 2018 roku przeprowadzony został generalny remont budynku
- zarówno części frontowej - jak i oficyny.
Pod nadzorem Miejskiego Konserwatora Zabytku odrestaurowano  elewację frontową i oficynową  wraz z remontem dachu oraz podwórko na którym zaaranżowano miejsce dla rowerów oraz taras do jednego z mieszkań . 
Modernizacji poddane zostały także mieszkania, w przyziemiu  zlokalizowano lokale usługowe.W obiekcie wymieniono wszystkie instalacje elektryczne i wod-kan wraz z windą . Kamienicę podłączono do miejskiej sieci ciepłowniczej.

Zostańmy w kontakcie

Zainteresowała Państwa nasza oferta? Prosimy o wiadomość. Niezwłocznie odpowiemy na wszelkie pytania.