Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch na stronie i prowadzić działania marketingowe. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.
Czy zgadzasz się na wykorzystanie plików cookies? OK

Poznaj nas

img-3

Przywracamy kamienicom ich dawną świetność. Odnawiamy historyczne mury i dodajemy im nową wartość. Stąd szczególna dbałość o szczegóły architektoniczne i troska o precyzyjne nawiązania do pierwowzoru.

Najczęściej restaurujemy obiekty, które podlegają ochronie, więc ważna jest dla nas ścisła współpraca z Miejskim Konserwatorem Zabytków.

img-4

Zachowaniu i ochronie podlega bryła kamienicy wraz z formą dachu, całościowy wystrój architektoniczny oraz układ i wyposażenie wnętrz. W efekcie końcowym, po zakończeniu procesu renowacji, kierujemy do sprzedaży ofertę mieszkań w historycznych kamienicach, po generalnym remoncie i położonych w atrakcyjnych lokalizacjach miasta.

img-5

Proponujemy łatwy dostęp do naszych ofert nieruchomości oraz pełną obsługę prawną. Dzięki temu możemy zagwarantować stabilność i niezawodność świadczonych usług.

Jest to doskonała alternatywa w trakcie poszukiwania docelowej nieruchomości i pozostawia możliwość korzystania z usług konkurencji.

Zarządzanie nieruchomościami

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie zarządzania i administrowania nieruchomościami zarówno mieszkaniowymi jak i komercyjnymi, obsługi najmu lokali, doradztwa, obsługi technicznej i księgowej.

Zostańmy w kontakcie

Zainteresowała Państwa nasza oferta? Prosimy o wiadomość. Niezwłocznie odpowiemy na wszelkie pytania.